DUCHOVNÍ ŽIVOT 5.část

Napsal Zenavesvetle.cz (») 7. 9. 2022 v kategorii Nové zjevení Pána Ježíše Krista, přečteno: 117×

Každý, kdo je na této pseudo-planetě Zemi nebo na jakémkoliv jiném místě, či v jakékoliv jiné oblasti Zóny Vymístění (například v peklech), je tu nebo tam na základě své svobody volby, ze své svobodné vůle.

Nikdo nebyl donucen k tomu, aby byl částí negativního stavu. Kvůli určitým důležitým duchovním důvodům a poučením jsme všichni souhlasili s tím, abychom přišli sem a stali se ztracenými z našeho pravého domova a ztratili náležitou duchovní perspektivu našeho pozemského života, spolu se ztrátou všech našich vědomých vzpomínek na to, že jsme udělali takovouto volbu. Kvůli těmto dohodám jsme plně zodpovědni za všechno, co se odehrává v našem pozemském životě, do nejmenších detailů. Nikdo jiný se nemá obviňovat.

 

Jsouc inkarnováni v Zóně Vymístění, kde negativní stav je plně aktivovaný a plně dominuje, ztratili jsme naše vědomé Uvědomění a kontakt s bytím a existencí jakýchkoliv světů a jejich obyvatel, jiných, než je ten, ve kterém nyní žijeme. To nás přivedlo k značné duchovní, mentální, emocionální a intelektuální deprivaci, de-vastaci a izolaci. Toto nás zas vedlo k dělání nesprávných závěrů o našem pozemském životě a o jeho chápaní a naplnění. Umístilo nás to do duchovního vakua a hladovění našeho ducha a naší duše, zatímco nás to zároveň staví do pozice přehnané péče o naše tělo a materiální blahobyt. Takže všem aspektům našeho života začal vládnout jednostranný nebo na jednu stranu nakloněný způsob života, vedoucí k neustálým selháním, problémům, nedostatkům, bídě, krizím, atd.

 

Uvědomění si tohoto důležitého faktu dává našemu pozemskému životu úplně odlišné chápání a význam a staví jeho naplnění do úplně odlišné perspektivy.

 

Petr Daniel Francuch: Chápání a naplnění našeho pozemského života

 


Komentování tohoto článku je vypnuto.