Lorna Byrne - Modlitba

Napsal Zenavesvetle.cz (») 2. 6. 2011 v kategorii Modlitby, přečteno: 4606×

 

Modlitba je tak mocná síla a my ji tolik podceňujeme - modlitba dokáže hory přenášet, jen kdybychom ji občas vyzkoušeli. Nikdo se nikdy nemodlí sám. Pokaždé, když se modlíte, i kdyby by to bylo jenom jedno slovo, jsou s vámi modlitební andělé a posilují vaši modlitbu a přimlouvají se za vás u Boha, aby vám dal to, co žádáte.

Modlitební andělé jsou jako nekonečný proud, který se pohybuje ohromnou rychlostí. Když vidím, jak se někdo modlí, nehledě na jeho náboženství nebo přesvědčení, vidím tento proud modlitebních andělů, jak od toho člověka letí přímo do nebe proudem oslňujícího světla.

Modlitba-andelu

Vyzkoušejte to teď hned, řekněte malou modlitbičku za něco, co vám dělá starosti, za někoho, kdo má teď problémy, nebo jenom děkovnou modlitbu.

Zkuste si zvyknout říkat modlitby každý den - i kdyby to byla jenom maličká modlitba, kterou si řeknete, když zrovna myjete nádobí nebo čekáte na semaforu. Kdybychom se všichni víc modlili, byli bychom udiveni, co by to dokázalo způsobit v našem světě.

Ráda se připojím k vašim modlitbám a pokud byste chtěli, abych se s vámi za něco modlila, můžete mi poslat žádost na můj modlitební svitek tady:

http://www.lornabyrne.com/addtoprayers.html

 

Každý den se modlím za lidi a za věci, o které mě tu žádáte - zkuste to taky a dostaňte se do toho, stačí jen pár slov.

Bůh žehnej vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

Převzaté sděleníKomentování tohoto článku je vypnuto.