Zlatý kód a Asanell

Napsal Zenavesvetle.cz (») 17. 9. 2012 v kategorii Umění, přečteno: 1592×


Automatická kresba má tolik podob! Nejkrásnější na ní je uvolnění, kdy naprosto nevnímáte svět kolem a pohlceni prostorem mezi vámi a kreslící plochou necháváte rozehrát příběhy, putování, prociťujete přicházející energie a to vše vždy s myšlenkou - nechť všechno pomáhá a vyzařuje lásku. A tak ke mně přišla Asanell...

Než se ale představila, oranžová pastelka docela razantně roztančila uprostřed výkresu dvě postavy. To tančí dvě srdce... spojené nekonečnou láskou, sjednocení mužského a ženského principu k nastolení harmonie. Země potřebuje léčit ... Člověk potřebuje procítit sílu vesmírné energie, která mu pomůže překonat těžkosti přicházející s proměnou, protože "každý nový zrod bolí". Asanell pozvala tři léčitelky, dávné moudré bytosti, které pomáhají procítit sílu přírody a najít v ní zdroj uzdravení. Tak vznikla neformální mandala Léčitelky.

 

 

A protože vesmírné energie nabývají na síle, zanechala Asanell " zlatý kód". Následující obrázek předcházel mandale, ale kód byl dokončen až dnes. Není třeba se bát, ochránci jsou připraveni pomoci každému, kdo požádá.

Bytostníčci přírody ukazují své tváře, andělé kreslí do mraků a svět plný zázraků se otevírá všem, kdo chtěji spatřit "krásu světa", kdo chtějí prožívat radost, kdo chtějí uzdravovat Zemi. Vesmírné tóny probouzejí duši a každý tuší, že všechno je možná jinak. Pohádka?

 

Asanell-zlaty-kod 

 

Eva Lipinová

http://duhovaposelstvi.blog.cz/

 

 

 


 


Komentování tohoto článku je vypnuto.